Stanik samonośny wiązany a uwydatniony biust

Stanik samonośny wiązany a uwydatniony biust

Od pewnego czasu mnóstwo kobiet docenia rolę staników samonośnych. Biustonosze te są zakładane zazwyczaj do bluzek z odkrytymi ramionami oraz sukienek z okazałym dekoltem na plecach. Jak poprawnie zakładać oraz ściągać tego typu bieliznę?

Wygodny stanik samonośny wiązany

Obecnie wybór biustonoszy samonośnych (sprawdź najlepsze modele) na rynku jest bardzo bogaty. Z roku na rok coraz bardziej popularne są staniki samonośne wiązane. Ich najważniejszym zadaniem jest ukształtowanie kobiecych piersi w taki sposób, aby powstał pomiędzy nimi ponętny rowek. A jeśli kobieta wybierze model push up, to wówczas jej biust jest okazały oraz odpowiednio wymodelowany.

Jak zakładać i zdejmować przyklejany biustonosz samonośny?

Każdy tego typu biustonosz powinno zawsze przyklejać się na suchą ora czystą skórę. Niezwykle ważne jest, aby przed założeniem stanika samoprzylepnego nie używać w okolicy biustu jakichkolwiek kremów, olejków czy balsamów. Preparaty te mogłyby bowiem utrudniać jego odpowiednie przymocowanie. Z kolei zdejmując stanik trzeba zawsze skórę lekko zwilżyć wodą, a następnie delikatnie go odkleić.

Warto zawsze pamiętać o tym, że przed ponownym założeniem biustonosz samonośny należy dokładnie umyć mydłem, bowiem inne środki chemiczne mogą spowodować jego zniszczenie.

Biustonosz samonośny to komfortowa i wygodna podczas noszenia bielizna, która potrafi w doskonały sposób uwydatnić oraz podkreślić kształt kobiecych piersi.