Ponadczasowa biżuteria

Ponadczasowa biżuteria

Złota biżuteria to bez wątpienia ponadczasowy dodatek. Chociaż złoto jest najdroższym kruszcem, warto inwestować właśnie w taką biżuterię, ponieważ ona również najpiękniej się prezentuje. Niestety biżuteria pozłacana zwykle po jakimś czasie wymaga odświeżenia w salonie jubilerskim, co jest dodatkowym wydatkiem. Złote kolczyki, naszyjniki i wisiorki, bransoletki i pierścionki to natomiast modele, które bez względu na to, jak długo je posiadamy, zawsze pięknie zdobią.

Złote kolczyki koła, czyli ponadczasowy dodatek

Niektóre modele złotej biżuterii są tak naprawdę ponadczasowe. Dokładnie takie same nosiły kobiety lata temu, wszystko wskazuje na to, że za kilka dekad również będą po nie sięgały. Inwestując na przykład w kolczyki złote w kształcie koła, mamy pewność, że za jakiś czas będziemy mogli przekazać je na przykład córce, wnuczce. Tak to funkcjonuje przecież od dekad. Złote koła w różnych rozmiarach cały czas pojawiają się w modzie. Nawet jeżeli przez jakiś czas są passe, potem znów wracają jak bumerang.

Jaki rozmiar kół wybrać?


Kółeczka ze złota występują w różnych rozmiarach. Warto wiedzieć, jak wybrać rozmiar dobry dla siebie. Wszystko zależy tak naprawdę od kształtu twarzy. Kobiety o buziach okrągłych powinny sięgać po złote kółka w raczej niewielkim rozmiarze. Jeżeli natomiast panie mają twarz pociągłą i długą, z mocno zarysowanymi kośćmi policzkowymi, mogą zakładać duże wyraźne złote koła. Jeżeli chodzi o sam odcień złota, to tutaj należy kierować się po prostu własnymi preferencjami.

wiele pięknych złotych kolczyków znajduje się na Marko.pl.