Pierścionek na każdą kieszeń

Pierścionek na każdą kieszeń

Kto powiedział, że tylko złote pierścionki są najlepszym wyborem na zaręczyny? Wiele pań nie przepada bowiem za złotem, dlatego też marzą one o srebrnym, wyjątkowym modelu, który zachwycać będzie efektownym designem oraz precyzyjnym wykonaniem. Ile kosztuje taki pierścionek zaręczynowy srebrny i gdzie najlepiej go kupić? Podpowiedź poniżej.

Pierścionek zaręczynowy srebrny – jakie modele można znaleźć u dobrych jubilerów?

W znanych i popularnych salonach jubilerskich takich jak Marko klienci znajdą ponad 200 pierścionków srebrnych, które idealnie sprawdzą się jako pierścionek zaręczynowy. Dzięki tak ogromnemu wyborowi, panowie dla swoich partnerek mogą kupić srebrne pierścionki klasyczne lub nowoczesne, które idealnie komponują się z inna biżuterią srebrną oraz co najważniejsze – pasują do wielu stylizacji, dlatego też można je zestawiać zarówno z prostymi, codziennymi outfitami, jak i z bardziej eleganckimi i szykownymi zestawami.

Jakie srebrne pierścionki są na topie?

Pierścionki srebrne są tak samo unikatowe i ciekawe jak modele wykonane z żółtego lub białego złota. Bez problemu można znaleźć także pierścionki srebrne wyposażone w gustowne kamienie takie jak choćby: brylanty, diamenty, cyrkonie, szafiry oraz wiele, wiele innych. Zdecydowanie panowie na zaręczyny powinni wybrać lśniący model w niestandardowym kształcie, który widoczny będzie na dłoni kobiety już z daleka. Ogromnym plusem srebrnej biżuterii jest to, że piękny, efektowny pierścionek można kupić w naprawdę niskiej cenie i to u każdego jubilera.