Nausznice z łańcuszkiem – idealne na wieczorne wyjście

Nausznice z łańcuszkiem – idealne na wieczorne wyjście

Biżuteria to ważny element stylizacji zarówno tych na szczególne wyjścia, jak i na co dzień. Dopasowuje się ją adekwatnie do pozostałych elementów garderoby i często wyraża nasze podejście do mody oraz stylu życia. Tak jest między innymi w przypadku nausznic z łańcuszkiem – co warto wiedzieć o tej unikalnej biżuterii?

Kolczyk z łańcuszkiem, czyli czym są nausznice

Nausznice z łańcuszkiem to nic innego jak rodzaj kolczyka, który zajmuje znacznie większą część ucha i umieszczany jest zazwyczaj za pomocą dwóch elementów, które połączone są subtelnym i delikatnym łańcuszkiem. Nie wszystkie tego rodzaju ozdoby wymagają posiadania przekłucia – niektóre z nich zakłada się tylko i wyłącznie na zewnętrzną chrząstkę ucha. Są również takie, którym wystarczy jedno przekłucie, ponieważ drugą część umieszcza się na zewnętrznej chrząstce.

Tego rodzaju kolczyki z łańcuszkiem mogą mieć bardzo różną formę i różnić się sposobem zakładania na ucho. Warto więc dokładnie zapoznać się z ofertą sklepów i wybrać wariant, który będzie najlepiej wpisywał się w nasze preferencje.

nausznice z łańcuszkiem

Kto powinien zwrócić uwagę na tego rodzaju biżuterię?

Nausznice z łańcuszkiem to wyjątkowa biżuteria – zwracająca uwagę, atrakcyjna i stylowa. Polecana jest przede wszystkim tym osobom, które lubię niecodzienne i odważne rozwiązania. Bogaty wybór tego rodzaju ozdób pozwala na dobranie ich adekwatnie do swojego stylu życia i charakteru, np. dodatkowe elementy jak i sam łańcuszek mogą być subtelne i delikatne oraz zdecydowanie bardziej wyraziste i z pazurem. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do wieczorowej kreacji.