Bigle do kolczyków – co należy wiedzieć na ich temat?

Bigle do kolczyków – co należy wiedzieć na ich temat?

Bigle do kolczyków to nic innego, jak zawieszki, które pozwalają całość zamontować w uchu. Można nazywać je również zawieszkami. W obecnych czasach istnieje możliwość ich osobnego kupna. Interesuje to sporą ilość osób. Mowa tu w szczególności o tej części społeczeństwa, która samodzielnie podchodzi do stworzenia kolczyków. Oryginalne ozdoby cieszą się bardzo dużą popularnością.

Różne rodzaje bigli

Mówiąc o tych elementach, należy wspomnieć, że bigle srebrne (https://kamieniolomy.pl/polfabrykaty/srebro-925/bigle) można podzielić na dwie główne kategorie – otwarte i zamknięte. Które są lepsze? Jak łatwo się domyślić, te zamknięte są nieco pewniejsze, ponieważ pozwalają utrzymać się całej konstrukcji w jednym miejscu. Jednak nie pozwalają na to, aby stworzyć modne kolczyki zawieszki. Prawdą jest więc to, że wybierając je w sklepie, na pewno należy zdać sobie sprawę z tego, jaki kto preferuje styl. Tak, aby móc stworzyć ciekawą stylizację, która na pewno będzie zauważona przez inne osoby.

Bigle w różnych kształtach

Mówiąc o formie bigli, na pewno należy zwrócić także uwagę na ich kształt. W ten sposób można wyróżnić:

  • bigle rybki – należące do grupy otwartych, ich nazwa wzięła się od tego, że w swoim kształcie faktycznie przypominają ryby,
  • bigle koła – występują w formie otwartej (przypominają nieco pękate haczyki) i zamkniętej (zwykłe kółka),
  • bigle do zadań specjalnych – baza do kolczyków ze sztyftem i klipsem,
  • przewlekane łańcuszki – czyli delikatne łańcuszki.

Wybór jest naprawdę szeroki, więc każda osoba ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ważne jest jednak to, aby sprawdzić, czy bigle do kolczyków posiadają odpowiednie certyfikaty, pozwalające na użycie.