Z jakiego materiału wybrać wisiorek damski?

Z jakiego materiału wybrać wisiorek damski?

Aby wybrać wisiorek damski, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę nie tylko na design i cenę, ale również na jakość wykonania. W dużej mierze to właśnie od użytych materiałów zależy żywotność biżuterii, a dokładniej mówiąc jej odporność na uszkodzenia mechaniczne i przypadkowe zarysowania.

Moda na złote wisiorki z perłami

W 2022 roku hitem sprzedażowym jest złoty wisiorek damski z perłami. Gładkie wisiorki powoli odchodzą w niepamięć, dlatego też tym bardziej warto postawić na przepiękne zdobienia. Nowoczesne wisiorki mogą być uzupełnione nie tylko naturalnymi perłami, ale również specjalną masą perłową. Piękny kolor perły idealnie kontrastuje przede wszystkim z żółtym złotem. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na różowe albo białe złoto. Oryginalny złoty wisiorek damski jest najlepszym wyborem dla odważnych kobiet, które chcą zwrócić na siebie uwagę.

Ponadczasowe wisiorki z kamieniami szlachetnymi

Ciekawym wyborem może okazać się także wisiorek damski z kamieniami szlachetnymi. Marzeniem wielu kobiet jest oczywiście piękny diament, ale pamiętać należy również o tym, że do wyboru jest wiele innych kamieni dekoracyjnych. Masywne kamienie wybierane są głównie przez dojrzałe kobiety. Najważniejszym zadaniem biżuterii jest podkreślenie wiedzy i doświadczenia. Dla młodszych kobiet zdecydowanie lepszym wyborem są wisiorki typu celebrytki. Wisiorki damskie mogą być subtelnie podkreślone cyrkonią. Długie wisiorki doskonale podkreślają dekolt przy wieczorowych stylizacjach. W ostatnim czasie bardzo modne są także wisiorki w kształcie łapacza snów albo anielskich skrzydeł. Nie można zapominać także o klasycznych serduszkach. Wiele kobiet inwestuje w wisiorki z koniczyną, które mają przynieść szczęście. Wisiorki damskie tego typu pełnią tak naprawdę funkcję talizmanu.