Pierścionek z szafirem – czy to dobry pomysł na zaręczyny?

Pierścionek z szafirem – czy to dobry pomysł na zaręczyny?

Kiedy przychodzi czas na zaręczyny wielu mężczyzn głowi się nad tym, jaki pierścionek wręczyć swojej wybrance. Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych rodzajów pierścionków, w związku z czym z całą pewnością jest w czym wybierać. Oczywiście utrudniony wybór wynika także z tego, że jest to naprawdę wyjątkowe wydarzenie w związku z czym chcielibyśmy, aby wszystko przebiegło tak jak należy, a nasza ukochana została obdarowana najlepszym pierścionkiem, jaki tylko możemy jej ofiarować. W tym wypadku świetnie sprawdzi się pierścionek z szafirem.

Szafir – wyjątkowy kamień w pierścionku zaręczynowym

Szafir jest kamieniem, który wciąż cieszy się sporą popularnością. Ten niezwykle trwały produkt stanowi wspaniałą alternatywę dla diamentu. Jak wiadomo pierścionek z diamentem jest niezwykle drogi, a nie każdy dysponuje środkami na jego zakup. Szafir to tańsza opcja, która jest równie szlachetna i nada pierścionkowi niezwykłego wyglądu.

Szafir w pierścionku zaręczynowym – czy to drogie rozwiązanie?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co dla kogo jest drogie. Pierścionek z szafirem znajdziesz tu. Jeśli chodzi o pierścionki z szafirem to ich ceny zaczynają się od tysiąca złotych, nie mniej jednak w porównaniu do diamentów jest to dużo tańsze rozwiązanie. Oczywiście cena jest także uzależniona od tego, jak duże oczko w pierścionku będzie wypełniał ten wyjątkowy kamień. Jeżeli będzie ono duże, to i cena automatycznie wzrośnie.