Nausznice – must have letnich stylizacji

Nausznice – must have letnich stylizacji

Kolczyki nausznice to bezapelacyjnie hit tego lata. Mnóstwo pań nawet nie wyobraża sobie, by wyjść z domu bez swoich ulubionych kolczyków. W salonach z biżuterią można znaleźć nausznice srebrne, nausznice złote, jak i mnóstwo pozłacanej biżuterii, która na pewno kusi wyjątkowymi cenami. Co wybrać dla siebie?

Kolczyki nausznice – kto wygląda w nich najlepiej?

Istnieje pogląd, iż nausznice pasują tylko młodym kobietom. Wiele pań starszych zupełnie jednak nie przejmuje się tym i także chętnie sięga po nowoczesne kolczyki, które doskonale podkreślają ich oryginalną urodę. Tym bardziej że znane marki produkujące biżuterię mają w swojej kolekcji naprawdę mnóstwo tego typu kolczyków. Nikogo nawet nie dziwi fakt, iż nausznice można kupić z wieloma dodatkami. Niektóre bowiem ozdobione są cyrkoniami, kolorowymi kamieniami, perłami, a nawet i brylantami.

Co wybrać?

Nausznice złote oraz nausznice srebrne najlepiej sprawdzają się na co dzień. Proste, klasyczne kolczyki tak naprawdę pasują do większości stylizacji, więc nawet nie trzeba ich ściągać, gdy chce się po pracy wskoczyć w coś luźniejszego i iść na spacer do miasta. W sklepach z biżuterią znajdziemy wiele nausznic, które są w kształcie: gwiazdek, serduszek, piór, koniczynek, napisów i innych. Największym powodzeniem cieszą się jednak te modele, które są dość proste i subtelne. Nausznice w kształcie banana, które pięknie mienią się na uszach swoich użytkowniczek to idealne rozwiązanie na co dzień. W takich kolczykach większość pań czuje się najlepiej.