Uniwersalna biżuteria – kolczyki srebrne na co dzień i od święta

Uniwersalna biżuteria – kolczyki srebrne na co dzień i od święta

Biżuteria to bardzo ważny element wizerunku dla każdej kobiety. Zwykle poświęcamy wiele czasu na wybranie odpowiedniego kompletu, niezależnie czy chodzi o kolczyki czy pierścionki. Staramy się, aby wszystko dobrze się ze sobą komponowało.

Wybór kolczyków do kształtu twarzy

Warto dobierać kolczyki w taki sposób, aby pasowały do kształtu twarzy. W tych wiszących dobrze będą wyglądały panie, które mają okrągłą buzię. Wiszące kolczyki będą optycznie wysmuklały twarz. Wybór pierścionków czy bransoletek jest ogromny. Zwykle sugerujemy się wyczuciem i wyrobionym stylem. Dobrze dobrana biżuteria, która pięknie połyskuje na ciele stanowi bardzo kobiecy akcent. Warto tak dobierać dodatki, aby uwypuklały urodę i stanowiły ozdobę charakterystyczną i przemyślaną.

Klasyczne srebrne kolczyki

Kolczyki – srebrne kółka będą szczególnie pasować do pań o zimnym typie urody. U jubilera i w niektórych sklepach, mamy duży wybór różnorodnych kształtów i wzorów. Część pań bardzo ceni prostotę i nieprzekombinowane wzornictwo, a inne lubią się wyróżniać, więc stawiają na okazałe dodatki. Dobrze jest pamiętać, aby nie przesadzić z ich ilością. Klasyczne kolczyki srebrne koła będą pasowały na wiele okazji. Z pewnością większość pań je posiada lub choć raz miało je na sobie. Dobrze jest dobrać odpowiedni rozmiar kolczyków kółek, który nie będzie wyglądał kiczowato. Kółka są zawsze w modzie i pasują do wielu stylizacji.