Czy biżuteria może być seksowna jak bielizna?

Czy biżuteria może być seksowna jak bielizna?

Seksowna bielizna to idealny sposób na szybką poprawę humoru. Nie jedna pani wykorzystuje ten sposób, by czuć się pięknie i pociągająco. Nie ma to znaczenia, czy ktoś będzie wiedział jaką mamy bieliznę czy nie. Jak dobrać bieliznę w zależności od figury?

Jak wybrać idealny biustonosz?
O tym, że idealny biustonosz musi być dopasowany do rozmiaru miseczki nie trzeba przypominać żadnej z pań. Kolejnym elementem prawidłowego wyboru bielizny jest dopasowanie biustonosza do sylwetki. Dobry biustonosz podkreśli wcięcie w tali, czy zrównoważy szerokie biodra.

Chcąc powiększyć górne partie ciała należy wybierać biustonosze, które mają miseczki push – up lub typu plunge. Biustonosz powinien być głęboko wycięty i musi maksymalnie podnosić biust.

Wyszczuplić talię można dzięki użyciu biustonosza typu balkonetka lub bardotka. Pełne miseczki są idealne by utrzymać obfity biust. Koronkowe półmiseczki sprawią, że całość będzie wyglądała delikatnie i subtelnie.

Jak wybrać idealne majtki?
Mniej nie zawsze znaczy lepiej i seksowniej. Czasami korzystniej jest założyć pełne figi. Jasne kolory dodają krągłości. Będąc szczupłą kobietą korzystniej jest zrezygnować z czarnej bielizny na rzecz białej koronki.

Mocno wycięte nogawki optycznie wydłużą nogi. Dodatkowe kilogramy na brzuchu ukryją majtki, które będą wyższe w stanie. Trzeba uważać, gdyż zbyt wysoki stan uwypukli brzuch – majtki muszą kończyć się idealnie na brzuchu.

Erotyczna bielizna to idealny sposób, by poczuć się dobrze we własnej skórze. Warto poświęcić trochę czasu na idealny dobór bielizny, gdyż to wpływa na nasze samopoczucie.