Sexowne majtki na co dzień?

Sexowne majtki na co dzień?

Dbanie o wygląd zewnętrzny jest czymś naturalnym. Każdego dnia starannie się malujemy, rozczesujemy włosy i wybieramy odpowiednie ubrania. Często jednak mniejszą wagę przywiązujemy do bielizny, bo jej nie widać. Czy aby na pewno?

Mężczyźni gapią się na kobiece pupy

Można się obrażać lub nie, ale taka jest prawda. To nieuniknione, że kiedy np. idziesz zatłoczoną ulicą, zawsze ktoś patrzy Ci się na tyłek. Myślisz, że mężczyźni nie rozpoznają, czy masz na sobie sexowne majtki damskie czy nie? Nie doceniasz ich!

Tak naprawdę przed facetami nic się nie ukryje. Kontury bielizny odznaczają się przez ubrania, szczególnie te obcisłe. To już cenny komunikat dla samca. Domyśla się on, czy masz na sobie stringi, czy zwykłe bawełniane figi.

Gdy zakładasz zwiewną sukienkę, jesteś w jeszcze w gorszej sytuacji. Sokole oko np. kolegi z pracy jest w stanie niemal przeczytać metkę twoich majtek przez prześwitujący materiał. Wiem, że to może być dla Ciebie szokujące, ale im wcześniej zdasz sobie z tego sprawę, tym lepiej.

Sexowna bielizna każdego dnia

Jeśli cenisz sobie detale i chcesz w każdej sytuacji być nie tylko elegancka, ale też sexy, koniecznie musisz świadomie dobierać również majtki i staniki. Wręcz z premedytacją. Szczególnie do obcisłych części garderoby i tych, które są uszyte z lekko prześwitujących materiałów, zakładaj sexowne stringi. Zachowaj jednak umiar i rozsądek. Czarne lub czerwone majtki pod białymi spodniami będą wyglądać już zbyt nachalnie.