Orient Zegarek

Orient Zegarek

Orient Watch, to japońska marka zegarków należąca do Seiko Epson. Założona jako niezależna firma w 1950 roku, stała się funkcjonalną spółką zależną Seiko Epson w 2009 roku, zanim została w pełni zintegrowana z firmą w 2017 roku.

Doskonały Orient zegark 

Orient sprzedaje przede wszystkim zegarki mechaniczne, aczkolwiek produkuje jeszcze zegarki kwarcowe oraz takie, które są zasilane słońcem. Poza głównym obszarem działalności firma produkuje części ruchome i elementy elektroniczne, które następnie są montowane w urządzeniach elektronicznych. Swoją siedzibę firma ma w Japonii. Zegarek Orient odznacza się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. 

Historia marki 

Początki Orient Watch Company sięgają 1901 roku, kiedy Shogoro Yoshida otworzył hurtownię o nazwie „Yoshida Watch Shop” w Ueno, Taito, Tokio. W 1912 roku Yoshida rozwinął swoją działalność i zaczął produkować złote etui na zegarki. Orient Watch był w stanie zwiększyć swoją widoczność za granicą po zawarciu porozumienia handlowego z Chinami w 1955 roku. Zegarek Orient w dzisiejszych czasach cieszy się ogromną popularnością, ponieważ prezentuje się on bardzo elegancko oraz luksusowo. W latach 70. Orient wypuścił Orient Crystal, niedrogi automatyczny zegarek, który był pożądany przez wiele osób. Kup Orient zegarek dostępny jest w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie idealny produkt dla siebie.