Kolczyki koła – klasyka wśród kobiecej biżuterii

Kolczyki koła – klasyka wśród kobiecej biżuterii

Kolczyki w kształcie kół to jeden z najpopularniejszych typów tego rodzaju biżuterii. Występują one w różnych rozmiarach i stylach, od małych grubych kółek do codziennego noszenia, po bardziej bogato zdobione kolczyki koła o dużej średnicy sprawdzające się idealnie na większe wyjścia. Mnogość rodzajów tych ozdób sprawia, że każda kobieta, bez względu na styl i upodobania, jest w stanie dobrać idealne dla siebie okrągłe kolczyki tak, aby pomogły one wydobyć wszystkie atuty jej twarzy.

Kolczyki kółka – ponadczasowa elegancja

Złote lub srebrne kółka w uszach to synonim klasycznej elegancji, która sprawdzi się u osób w każdym wieku. Najczęściej występującymi wariantami kolczyków kół są:

  • małe gładkie kółka
  • duże wiszące koła
  • kolczyki w kształcie półksiężyców
  • poskręcane kółka
  • kolczyki wysadzane kryształkami.
kolczyki kółka

Małe kolczyki koła mogą przyjmować różną grubość, od cienkich drucików do pełniejszych półksiężyców, ale wszystkie z nich stanowią szykowny dodatek do praktycznie każdej stylizacji. Łatwo je sobie wyobrazić na codziennym spacerze, jak i podczas uroczystej kolacji czy wizyty w teatrze. Ta uniwersalność sprawia, że kolczyki kółka są elementem, którego nie może zabraknąć w kobiecej szkatułce. Ofertę znajdziesz tutaj.

Kolczyki koła w różnych wersjach kolorystycznych

Dla osób podążających za modą i aktualnymi trendami dobrym wyborem mogą okazać się kolczyki koła w wersjach kolorowych. Poza najbardziej rozpowszechnionymi kolorami – złotym i srebrnym – okrągłe kolczyki można spotkać w niemal wszystkich kolorach tęczy. Kolorowe emaliowane wersje kolczyków kółek to idealny wybór na urlop, imprezę albo festiwal muzyczny. Ten niebanalny dodatek w żywym odcieniu pozwoli wyróżnić się z tłumu i nada świeżości każdej stylizacji.