Broszki damskie – staromodny dodatek czy trend?

Broszki damskie – staromodny dodatek czy trend?

Broszki są znane praktycznie każdej z kobiet. Dodatki te jednak od zawsze kojarzyły się z dość starodawną modą. Jednak w obecnym sezonie ponownie powracaja one do łask! Wobec tego, czy jest to najnowszy trend, czy może jednak przywiązanie do tradycji?

Broszki damskie już nie są nudne!

Broszki damskie dominowały w garderobie naszych babć. Ten drobny dodatek biżuteryjny pozwalał na estetyczne upięcie szala, a także świetnie komponował się z klasycznymi garsonkami. Dawne broszki były dość stonowane, a także proste w swojej formie. Obecnie jednak to się zmieniło, a broszki damskie mogą wyróżniać się:

  • unikalnymi, często personalizowanymi wzorami;
  • wyjątkowymi połączeniami kolorów;
  • ozdobnością i fantazją.

Nic więc dziwnego, że takie broszki przykuwają zainteresowanie większości kobiet. Co więcej, ciężko je w dalszym ciągu uważać za „staromodne”. Lepiej rozpatrywać je w kontekście jednego, z najgorętszych trendów tego sezonu w Vezzi.pl!

Broszki damskie

Do czego można nosić broszki damskie?

Funkcjonalność jaką oferują broszki damskie nie uległa zmianie. Panie mogą z powodzeniem ozdabiać nimi swoje szale, koszule, płaszcze czy nawet damskie garnitury. Co ciekawe, coraz częściej broszki damskie znajdują się na klapach torebek, a mniejsze modele zdobią wdzięcznie zimowe czapki i kapelusze. Takie broszki dają wręcz nieograniczone możliwości kreacji, a tylko od kobiet zależy, w jaki sposób zdecydują się z nich skorzystać!