Wisior YHE-00545 W

2555

Nowy produkt

19 Przedmioty

Dostępny

33,33 zł

Opis

Kamień Cyrkonia
Materiał srebro 925
Kolor Czarny
Wykończenie rod
Wymiar 52,00 X 11,00 mm

Więcej informacji

Przepiękny, elegancki srebrny wisior z cyrkoniami. Wykonany z najwyższej jakości srebra w próbie jubilerskiej 925. Zachwyca swoją oryginalną, niepowtarzalną formą i wspaniałym misternym wzorem.

Biżuteria damska nie tylko zdobi człowieka, ale także odzwierciedla ludzkie marzenia, uczucia lub ideały. W naszym sklepie z biżuterią znajdziesz doskonałej jakości rodowane srebrne zawieszki, wisiory srebrne pokryte rodem z białymi i kolorowymi cyrkoniami.

Biżuteria „rodowana” oferowana w naszym sklepie ChicoChica.pl to biżuteria srebrna pokryta warstwą rodu. Rod jest metalem szlachetnym z grupy platynowców. Nazwa „rod” pochodzi od greckiego słowa „rhodon” oznaczającego różę. Rod jest pierwiastkiem bardzo rzadko występującym w przyrodzie, droższym od złota. Od lat stanowi konkurencję dla platyny. Metal ten używany jest w jubilerstwie do zabezpieczenia i utwardzenia powierzchni srebrnych jak i złotych. Biżuteria pokryta rodem nie ciemnieje oraz nie matowieje. Odznacza się specyficznymi właściwościami tj. niezwykła twardość, odporność na szkodliwe działania czynników korozyjnych, posiada piękny połysk. Zasadniczą zaletą powłok rodowych jest wyjątkowa biała barwa zbliżona do platyny i białego złota. Niepowtarzalny blask, a także walory użytkowe sprawiają, iż wyroby pokryte rodem cieszą się od lat dużym uznaniem wśród wielbicieli biżuterii srebrnej i złotej.

  • Kamień: cyrkonia
  • Kolor: czarny
  • Materiał: srebro 925
  • Wykończenie: rod
  • Wymiar: 52,00 X 11,00 mm

Opinie

Napisz opinię

Wisior YHE-00545 W

Wisior YHE-00545 W