Wisior 103-1-SW-W

1883

Nowy produkt

5 Przedmioty

Dostępny

62,60 zł

Opis

Kamień swarovski
Materiał srebro 925
Kolor zielony
Wykończenie rod
Wymiar 57,80 x 14,85mm

Więcej informacji

Przepiękny, elegancki srebrny wisior z kryształem Swarovski. Wykonany z najwyższej jakości srebra w próbie jubilerskiej 925. Zachwyca swoją oryginalną, niepowtarzalną formą i wspaniałym misternym wzorem.

Biżuteria damska nie tylko zdobi człowieka, ale także odzwierciedla ludzkie marzenia, uczucia lub ideały. W naszym sklepie z biżuterią znajdziesz doskonałej jakości rodowane srebrne zawieszki, wisiory srebrne pokryte rodem z białymi i kolorowymi cyrkoniami.

Biżuteria „rodowana” oferowana w naszym sklepie ChicoChica.pl to biżuteria srebrna pokryta warstwą rodu. Rod jest metalem szlachetnym z grupy platynowców. Nazwa „rod” pochodzi od greckiego słowa „rhodon” oznaczającego różę. Rod jest pierwiastkiem bardzo rzadko występującym w przyrodzie, droższym od złota. Od lat stanowi konkurencję dla platyny. Metal ten używany jest w jubilerstwie do zabezpieczenia i utwardzenia powierzchni srebrnych jak i złotych. Biżuteria pokryta rodem nie ciemnieje oraz nie matowieje. Odznacza się specyficznymi właściwościami tj. niezwykła twardość, odporność na szkodliwe działania czynników korozyjnych, posiada piękny połysk. Zasadniczą zaletą powłok rodowych jest wyjątkowa biała barwa zbliżona do platyny i białego złota. Niepowtarzalny blask, a także walory użytkowe sprawiają, iż wyroby pokryte rodem cieszą się od lat dużym uznaniem wśród wielbicieli biżuterii srebrnej i złotej.

  • Kamień: swarovski
  • Kolor: zielony
  • Materiał: srebro 925
  • Wykończenie: rod
  • Wymiar: 57,80 x 14,85mm

Opinie

Napisz opinię

Wisior 103-1-SW-W

Wisior 103-1-SW-W