Prezenty na chrzest – kolczyki, bransoletki i inne

Prezenty na chrzest – kolczyki, bransoletki i inne

Chrzest to okazja do obdarowywania dziecka prezentami, które maja być pamiątką na długie lata. Wśród potencjalnych podarunków od lat prym wiedzie biżuteria. Mogą to być bransoletki dla dzieci, kolczyki czy krzyżyk na łańcuszku. Do wyboru mamy biżuterię w bardzo szerokim przedziale cenowym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Piękna biżuteria na pamiątkę

Kolczyki będą idealnym podarunkiem dla małej damy. Na pewno sprawi jej radość, gdy dziecko podrośnie. Do wyboru mamy kolczyki w różnym przedziale cenowym. Możemy znaleźć bardzo ładny komplet już za kilkaset złotych. Wybierajmy raczej klasyczne modele, będziemy mieć pewność, że za kilka lat nie wyjdą z mody. Możemy też do kolczyków dopasować wisiorek czy inne precjoza. Dzięki temu stworzymy piękny komplet, który mała dziewczynka będzie mogła nosić, gdy dorośnie.

Inny ciekawy pomysł na prezent to bransoletka dla dziewczynki (zobacz bransoletki dla dzieci tutaj). Dla dziewczynki możemy wybrać model z zawieszkami. Jeżeli chcemy żeby prezent był bardziej osobisty, to wybierzmy model na którym możemy wykonać grawer. Może to być imię dziecka czy datę chrztu. Taki prezent wywoła miłe wspomnienia po latach.

Bardziej uniwersalnym prezentem jest złoty krzyżyk. Taki prezent może nosić przez całe życie. Możemy też zdecydować się na okolicznościowy medalik.

Na jaki prezent się zdecydować?

Kupno prezentu warto skonsultować z innymi członkami rodziny czy samymi rodzicami. Dziecku nie potrzebne będą daw komplety takich samych kolczyków.