Pierścionek zaręczynowy – wyjątkowy model

Pierścionek zaręczynowy – wyjątkowy model

Gdy mężczyzna planuje się oświadczyć swojej wybrance, spędza sporo czasu na przeglądaniu stron jubilerów, by znaleźć idealny model pierścionka dla swojej kobiety. Warto więc w tym przypadku wziąć pod uwagę pierścionki z szafirem, które w ostatnim czasie są niezwykle popularne wśród wielu pań. Elegancki, stylowy i niezwykle precyzyjny model zachwyci niewątpliwie każdą kobietę.

Pierścionek z szafirem – jak wygląda?
Granatowy, błyszczący kamień kojarzący się z luksusem doskonale prezentuje się w otoczeniu żółtego oraz białego złota. Najlepiej postawić na pierścionek zaręczynowy z szafirem, który dookoła posiada jeszcze szereg zdobień, podkreślających jego wyjątkowy, unikatowy styl. Kobiety uwielbiają go za to, iż jest to pierścionek ponadczasowy, który można założyć praktycznie do każdej stylizacji.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem – gdzie najlepiej go kupić?
Najczęściej panowie pierwsze kroki kierują do znanych i popularnych sieciówek, w których jest dość sporo różnorodnych modeli pierścionków ozdobionych tym wyjątkowo eleganckim kamieniem. Jak spośród nich wybrać coś wyjątkowego? Zdecydowanie nie jest to łatwe zadanie, dlatego też wcześniej warto się przyjrzeć jaki gust do biżuterii ma wybranka. Czy lepiej jest postawić na klasykę i wybrać delikatny model, czy może postawić na nowoczesny design i kupić duży pierścionek bogato zdobiony? Pierścionki z szafirem kosztują od około 1500 zł do 2500 zł i zdecydowanie sprawdzają się w każdej wersji, dlatego też warto pomyśleć o nich, gdy planuje się zaręczyny.